Naval Group Australia i ASC poszukują przyszłych inżynierów okrętów podwodnych

Naval Group i ASC nawiązały współpracę, aby pozyskać nowych inżynierów dla australijskich okrętów podwodnych. / Zdjęcie: NAVAL GROUP AUSTRALIA

Naval Group i ASC nawiązały współpracę w celu rozpoczęcia poszukiwań przyszłych inżynierów okrętów podwodnych wraz z uruchomieniem inauguracyjnego programu dla absolwentów.

W ramach programu kwalifikujący się absolwenci inżynierii zdobędą doświadczenie, szkolenie i rozwój na istniejących okrętach podwodnych typu Collins.

Do programu mogą ubiegać się absolwenci studiów licencjackich z inżynierii w zakresie: elektrycznym / elektronicznym, mechanicznym, mechatronicznym, materiałowym, strukturalnym, lotniczym lub pokrewnym.

Studenci, którzy ukończą studia do września tego roku, są również uprawnieni do złożenia wniosku.

Po ukończeniu inżynierowie będą mieli okazję wykorzystać swoje nowo zdobyte umiejętności na australijskich okrętach podwodnych klasy Attack.

W ramach dwuletniego programu absolwenci zostaną zatrudnieni przez ASC w Osborne w Australii.

Źródło: naval-technology.com