Korea Północna ma nowy okręt podwodny
Pjongjang poinformował iż zwodowano pierwszy operacyjny okręt podwodny z napędem atomowym, który został przydzielony flocie patrolującej wody między Półwyspem Koreańskim a Japonią. Taka informację podała północnokoreańska państwowa agencja prasowa (KCNA).
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element