Konkurs pt. HISTORIA może być ciekawa – „Tych niewielu”

KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrody otrzymują:
Zuzanna i Bartłomiej

Z zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową.

GRATULUJEMY!!!

Witamy wszystkich miłośników historii oraz marynistyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, której celem jest pogłębianie wiedzy historycznej. Postanowiliśmy wznowić nasz konkurs pt. “HISTORIA może być ciekawa”. W nowej edycji do wygrania mamy dwie książki ufundowane przez wydawnictwo REBIS autorstwa Piotra Sikory pt. Tych niewielu. Polscy lotnicy w bitwie o Anglię.

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie musi poprawnie odpowiedzieć na zamieszczone poniżej pytania..

Odpowiedzi na pytania można znaleźć na naszych stronach internetowych.

Konkurs trwa do 31 marca 2021 roku.

Życzymy powodzenia.

Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w tym formularzu w celach rozstrzygnięcia konkurs, publikacji wyników konkursów oraz celach marketingowych.

Akceptuję regulamin:
Zwycięzca konkursu jest wybierany w następujący sposób: a) W wypadku pytania otwartego zwycięzca wybierany jest przez jury złożone z redaktorów wortalu Okręty Podwodne Świata (okretypodwodne.edu.pl)  lub / i przedstawicieli wydawnictwa fundującego nagrody b) W przypadku pytań zamkniętych wygrywa osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi i została wylosowana z pośród wszystkich poprawnie udzielonych odpowiedzi. W wypadku większej liczby nagród, nagrody te przypadają kolejnym wylosowanym osobą aż do wyczerpania puli nagród.

Akceptuję fakt, że do czasu rozstrzygnięcia konkursu mój adres e-mail musi pozostać do dyspozycji redakcji serwisu okretypodwodne.edu.pl.