Konkurs KU WOLNOŚCI z cyklu „HISTORIA może być ciekawa”

KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrody otrzymują:
Pan Krzysztof z Drezdenka i Pani Anna z Wielunia

Z zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową.

GRATULUJEMY!!!

Witamy wszystkich miłośników historii oraz marynistyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, której celem jest pogłębianie wiedzy historycznej.

W nowej edycji konkurs pt. “HISTORIA może być ciekawa” do wygrania mamy dwie książki ufundowane przez wydawnictwo REBIS autorstwa Sue Smethurst pt. Ku wolności.

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie musi poprawnie odpowiedzieć na zamieszczone poniżej pytania.

Odpowiedzi na pytania można znaleźć na naszych stronach internetowych.

Polecamy szczególnie artykuł:

Zatopienie HMHS Llandovery Castle – zbrodnia na morzu

Konkurs trwa do 30 września 2021 roku.

Życzymy powodzenia.

P.S. Odpowiedzi na pytania można znaleźć na naszych stronach 🙂


Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w tym formularzu w celach rozstrzygnięcia konkurs, publikacji wyników konkursów oraz celach marketingowych.

Akceptuję regulamin:
Zwycięzca konkursu jest wybierany w następujący sposób: a) W wypadku pytania otwartego zwycięzca wybierany jest przez jury złożone z redaktorów wortalu Okręty Podwodne Świata (okretypodwodne.edu.pl)  lub / i przedstawicieli wydawnictwa fundującego nagrody b) W przypadku pytań zamkniętych wygrywa osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi i została wylosowana z pośród wszystkich poprawnie udzielonych odpowiedzi. W wypadku większej liczby nagród, nagrody te przypadają kolejnym wylosowanym osobą aż do wyczerpania puli nagród.

Akceptuję fakt, że do czasu rozstrzygnięcia konkursu mój adres e-mail musi pozostać do dyspozycji redakcji serwisu okretypodwodne.edu.pl.