Ćwiczenia rosyjskich kutrów antysabotażowe

Rosyjskie okręty wojenne (Flota Czarnomorska). / Zdjęcie: Tavrichesky Alexander/Ukrafoto/East News
Rosyjskie okręty wojenne (Flota Czarnomorska). / Zdjęcie: Tavrichesky Alexander/Ukrafoto/East News

Rosyjskie kutry antysabotażowe Floty Bałtyckiej ostrzeliwały z ostrej broni cele morskie i powietrzne w Zatoce Fińskiej podczas ćwiczeń, poinformowało biuro prasowe Floty.

Na poligonach bojowych Floty Bałtyckiej w Zatoce Fińskiej załogi kutrów antysabotażowych Nakhimovets i P-474 z Leningradzkiej Bazy Morskiej ćwiczyły strzelanie ostrą amunicją do celów morskich i powietrznych. Taka informację przekazało biuro prasowe.

Załogi łodzi antysabotażowych prowadziły ogień z 14,5-milimetrowych stanowisk karabinów maszynowych MTPU. Załogi ćwiczyły również kontrolę uszkodzeń okrętu w ruchu oraz obronę przed sabotażystami podczas kotwiczenia na niebezpiecznej redzie, jak podano.

Źródło: Agencja TASS

Warto posłuchać i przeczytać:

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x